Atrakcje dla dzieci w Dziwnówku i okolicy sprawiają, że można tu ciekawie spędzić czas, nie tylko na plaży. Na terenie naszego obiektu znajduje się certyfikowany plac zabaw dla dzieci.

Atrakcje dla dzieci w Dziwnówku.

W centrum miejscowości znajduje się kilkumetrowej wysokości zegar słoneczny, który fascynuje najmłodszych. Dzieci bardzo lubią sprawdzać, czy poprawnie wskazuje czas. Tuż obok jest nowoczesna fontanna, która po zmroku daje pokaz świetlny.

Atrakcje dla dzieci w Dziwnówku

Jak w pozostałych nadmorskich miejscowościach, tak i w Dziwnówku w okresie letnim działają wypożyczalnie gokartów, rowerów i hulajnóg, Dużą popularnością cieszą się atrakcje dla dzieci na plaży. Dla dzieci, które interesują się dinozaurami, prawdziwą atrakcją będzie poszukiwanie skamielin w pobliskim stanowisku kredy jurajskiej. Ta unikatowa atrakcja jest bezpłatna i oryginalna.

Atrakcje dla dzieci w okolicy Dziwnówka

Dużo atrakcji dla dzieci znajdziecie w pobliskim Dziwnowie. Szczególnie warto odwiedzić port rybacki i Marinę Dziwnów, promenadę i Morskie Centrum Nauki Nautica. Duże wrażenie na dzieciach robi najbardziej charakterystyczny obiekt miasteczka, czyli most zwodzony, który łączy Wyspę Wolin z lądem.

Dinozaury w Dziwnówku

Dziwnówek może kojarzyć się z dinozaurami nie tylko przez stanowisko kredy jurajskiej. W pobliskim Wrzosowie warto odwiedzić Park Dinozaurów, gdzie na własne oczy można zobaczyć ich modele w skali 1:1.